Зеленський заявив, що Україна має вибороти право на проведення Олімпійських ігор

16 Липня 2019, 14:13

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор. Про це повідомляє прес-служба президента України.

 

"Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3-4 роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі і прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними", – зауважив він.

 

Так, за словами глави держави,  зараз потрібно розвивати спортивну інфраструктуру, яку потім можна буде використовувати для проведення Олімпійських ігор.

 

Крім того, президент  зазначив, що треба "дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об'єкти, які нам потрібні, а потім ці гроші будуть використані для Олімпіади".

 

Зокрема, с

 

До того ж президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зазначив, що найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада в 2030 році або літня – в 2032 році. Також він додав, що зараз найбільш реалістично провести в Україні одні з наступних зимових або літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

 

Нагадаємо, що Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 87 кг, приніс Україні золоту медаль на II Європейських іграх у Мінську.