Зеленський заявив, що після досягнення миру армія залишиться пріорітетом

5 Грудня 2019, 11:22

Президент Володимир Зеленський заявив, що після досягнення миру в Україні армія не припинить бути пріоритетом для влади, запорукою незалежності держави. Про це глава держави сказав у четвер, 5 грудня, під час виступу на урочистостях з нагоди відзначення 28-ї річниці Збройних сил України, повідомляє Укрінформ.

 

“На жаль, ми маємо гіркий досвід і знаємо, що може бути, коли країна не готова захищати свої державні інтереси. Саме тому після досягнення довгоочікуваного миру армія не перестане бути нашим пріоритетом, бо це запорука нашого подальшого розвитку, нашої незалежності, права на самостійний вибір нашого власного шляху, яким рухається Україна”, – підкреслив Зеленський.

 

 

 

Президент зазначив, що увесь світ бачить, як Україна прагне миру, досягнення якого наразі здійснюється дипломатичним шляхом. Водночас він наголосив, що сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою.

Він пообіцяв, що армія й надалі посилюватиме свою боєздатність та буде реформуватися відповідно до стандартів НАТО.

 

“Ми не стоїмо на місці, ми зміцнюємо нашу боєздатність та вишкіл, ми прагнемо не на словах, не на плакатах, а на ділі наближати наше військо до стандартів НАТО. Це стосується повноцінного реформування усіх сфер оборони, військового управління, логістики, підготовки озброєння і найголовніше – гідного забезпечення вас та ваших сімей”, – звернувся глава держави до військовослужбовців.

Зеленський також нагадав, що сьогодні українці довіряють армії більше за будь-які органи чи інституції України, і це, за його словами, “справедливо, логічно і абсолютно заслужено”.

 

Як повідомлялося, 29 листопада президент Володимир Зеленський підписав закон про військові звання за стандартами НАТО.