Зеленський заявив, що Міністерство у справах ветеранів не ліквідують

23 Серпня 2019, 11:25

Президент Володимир Зеленський заявив, що Міністерство у справах ветеранів не буде ліквідоване. Про це він сказав у п'ятницю, 23 серпня, під час Другого міжнародного ветеранського і волонтерського форуму у Києві.

 

"Міністерство у справах ветеранів ніхто буде ліквідовати. Це ганебна інформація, ганебні чутки", – сказав Зеленський.

 

Крім того, президент звернувся до волонтерів та ветеранів з проханням запропонувати кандидатуру на посаду міністра у справах ветеранів.

 

Глава держави запевнив, що нова Верховна Рада "буде робити все необхідне" для захисту прав ветеранів і ухвалювати "всі необхідні закони".

 

За словами президента, при його Офісі створюється Рада волонтерів. Також буде призначено уповноваженого з питань волонтерів.

 

Звертаючись до учасників форуму, Зеленський зазначив, що держава має допомогти їм з медичним забезпеченням, реабілітацією, соціальною адаптацією, отриманням землі і житла, пільговим розмитненням автомобілів.

 

Нагадаємо, Другий Міжнародний ветеранський та волонтерський форум “Там, де ми – там Україна” розпочав роботу у Києві у п'ятницю, 23 серпня.

 

У заході беруть участь військові та волонтери, представники громадських організацій — як вітчизняних так і закордонних, представники влади та державних установ, народних депутатів та керівництва країни. Також на форум завітають міжнародні фахівці, зокрема зі Сполучених Штатів Америки та Грузії, які займаються питаннями соціального захисту, реабілітації та підтримки ветеранів та членів їхніх родин.

Під час форуму учасники проаналізують стан речей та законодавчих ініціатив щодо підтримки ветеранів та волонтерського руху.

 

Окрема панельна дискусія буде присвячена медичному забезпеченню ветеранів та альтернативним видам реабілітації.

 

Ще одна панельна дискусія відбудеться на тему “IT-технології для забезпечення потреб ветеранів. Єдиний державний реєстр та платформа Е-ветеран”.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів передав Міністерству у справах ветеранів повноваження щодо розгляду матеріалів про надання або позбавлення статусу учасників бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі або інвалідності учасників АТО/ООС. 

 

Раніше стало відомо, що у Верховній Раді України дев'ятого скликання не буде Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.