Зеленський віддав своє місце на ізраїльському форумі жертвам Голокосту. Організатори не зрозуміли

Акценти
23 Січня 2020, 15:40

У меморіальному комплексі Яд Вашем, де проходить Всесвітній форум пам'яті Голокосту, назвали рішення президента Володимира Зеленського віддати місця української делегації тим, хто вижив під час Голокосту, "дивним". Про це повідомляють The Times of Israel

 

 

Представники комплексу заявили, що було занадто пізно домовлятися про те, щоб привести на церемонію людей похилого віку. Також організатори пояснили, що дали згоду на участь тих жертв Голокосту, які звернулися до них. 

 

"Дуже прикро, що він вирішив зробити такий крок на заході під знаменами пам'яті про Голокост і боротьби з антисемітизмом", – йдеться у заяві. 

 

Як повідомлялося, Зеленський 23 січня повідомив, що прилетівши в Ізраїль з’ясувалося, що через великий інтерес до п'ятого Всесвітнього форуму пам’яті Голокосту та обмежену кількість місць на подію важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю трагедію. Тому було вирішено передати місце глави української держави та місця делегації України цим людям.

 

Нагадаємо, 23 січня Зеленський розпочав офіційний візит до Ізраїлю. Планувалося, що він участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц (Освенцим). Крім того, анонсувалася зустріч президента України з керівництвом Ізраїлю та представниками ізраїльських ділових кіл.

 

П'ятий Всесвітній форум пам'яті Голокосту під назвою "Пам'ятати про Голокост, боротися з антисемітизмом", приурочений до 75-річчя звільнення жертв концтабору Освенцим, проходить у Єрусалимі 22-23 січня. 

92