Зеленський та Помпео обговорили кредитні гарантії від США

6 Квітня 2020, 20:34

Президент України Володимир Зеленський і Державний секретар США Майк Помпео у телефонній розмові обговорили можливості отримання Україною від Сполучених Штатів кредитних гарантій та питання протидії коронавірусу. Про це 6 квітня повідомляють на сайті Офісу президента.

 

"Було також обговорено можливості отримання Україною від Сполучених Штатів кредитних гарантій, необхідних для стабілізації економіки – на додаток до ресурсів, які наша держава планує отримати від МВФ, Світового банку та інших іноземних партнерів", – пишуть на сайті.

 

Також Зеленський подякував американській стороні за виділення цільової допомоги Україні для боротьби з коронавірусом.

 

Зазначають, що Володимир Зеленський висловив підтримку Сполученим Штатам у боротьбі з пандемією та співчуття американцям, які втратили близьких.

 

Також Зеленський висловив окрему подяку США за незмінну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України як на двосторонньому рівні, так і в межах ООН, а також за послідовну санкційну політику щодо Росії.

 

Додають, що Глава держави проінформував про ситуацію на Донбасі та виконання домовленостей після зустрічі у Нормандському форматі, яка відбулася торік у грудні.

 

Нагадаємо, що 27 лютого Держсекретар США Майк Помпео вчергове наголосив, що Кримський півострів є частиною України.