Зеленський розповів, за якої умови звільнить Венедіктову

12 Жовтня 2020, 11:13

Генпрокурорка Ірина Венедіктова може втратити свою посаду, якщо не «покаже результат» до кінця року. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю ВВС HARDtalk, повідомляється на сайті BBC Україна у понеділок, 12 жовтня.

 

Повідомляється, що  попереднього генпрокурора Руслана Рябошапку звільнили через півроку на посаді, оскільки він не показав «реального результату».

 

«Якщо через півроку ви не покажете реальний результат, хто б ви не були, навіть якщо ви мої друзі, приятелі, міністри, прем'єр-міністри… Вони нікого не посадили. Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів, я розумію, півроку – дуже замало. Але повинні бути кроки, ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки», – сказав Зеленський.

 

У відповідь на зауваження журналіста, що «людина лише почала робити свою роботу», а її звільняють, президент відповів, що «немає часу».

 

«І якщо зараз діючий генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона – це вона, жінка, професійна жінка – якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку саму відповідь», – сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, Венедіктова очолює Генрокуратуру з 17 березня 2020 року.