Зеленський розповів про домовленості щодо спрощених поїздок українців до Канади

3 Липня 2019, 12:55

Президент України Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо заявив, що Україна і Канада планують найближчим часом підписати угоду про молодіжні обміни, яка дасть змогу громадянам двох країн за спрощеною процедурою здійснювати взаємні подорожі з метою навчання та працевлаштування на термін до 1 року. Про це повідомляє прес-служба президента.

 

"Мені дуже хотілося б, щоб українська молодь могла отримувати тут знання і досвід. Зараз це не так просто зробити. Отримати канадську візу, ви знаєте, так само складно, як дістати квитки на матч НХЛ", – зазначив Зеленський.

 

"Канадська сторона запропонувала приєднати Україну до програми Trusted Travelers, яка передбачає спрощену процедуру приїзду українців до Канади. Ми на це дивимось, як на ще один крок до майбутнього безвізового режиму з Канадою", –  наголосив глава держави.

 

Крім того, він додав, що розширення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою на сферу послуг та інвестицій, про яке домовилися, створить додаткові можливості для підприємців з IT та інших галузей.

 

Раніше у заяві Міністерства закордонних справ Канади повідомили, що їх країна вживе заходів, щоб жителі окупованого Донбасу не могли використати російські паспорти для в’їзду в країну.

 

Нагадаємо, що 2 липня у рамках візиту до Канади президент України Володимир Зеленський 2 липня у Торонто зустрівся з міністром закордонних справ цієї країни Христею Фріланд.

 

Як повідомлялося, президент Зеленський 1-3 липня відвідує з візитом Канаду, де візьме участь у міжнародній Конференції з підтримки реформ в Україні.