Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії

7 Жовтня 2020, 11:52

Президент України Володимир Зеленський у середу, 7 жовтня, розпочав офіційний візит до Великої Британії. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

 

Як зазначається, у межах візиту Зеленський проведе переговори з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, після яких відбудеться підписання українсько-британської Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Також буде підписано низку інших двосторонніх документів щодо співпраці у сфері оборони та фінансової підтримки двосторонніх проектів.

 

Також передбачена аудієнція Володимира Зеленського та Олени Зеленської з Їхніми Королівськими Високостями Герцогом та Герцогинею Кембриджськими.

 

Крім того, президент України проведе зустрічі зі спікером Палати громад парламенту Великої Британії Ліндсі Гойлом, лордом-мером лондонського Сіті Уїльямом Расселом. Також Володимир Зеленський відвідає Лондонську фондову біржу та зустрінеться з британськими інвесторами.

 

Як повідомлялося, у рамках саміту Україна – Європейський Союз між сторонами були підписані угоди на загальну суму 390 мільйонів євро. Серед них три угоди з ЄС та дві – з Європейським інвестиційним банком.