Зеленський призначив нового очільника Донецької ОДА

5 Липня 2019, 16:52

Президент України Володимир Зеленський призначив Павла Кириленка головою Донецької обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі від 5 липня, опублікованому на офіційному сайті глави держави.

 

"Призначити Кириленка Павла Олександровича головою Донецької обласної державної адміністрації", – йдеться в тексті указу.

 

Так,  правоохоронних органах Кириленко працює з липня 2008 року. В кінці вересня 2017 його представили як нового військового прокурора Ужгородського гарнізону – підполковника юстиції.

 

До того ж своїм указом Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Одеської ОДА, який обіймав цю посаду з 2015 року.

 

Також президент повідомив, що новий губернатор Донеччини Павло Кириленко не спілкується зі своїм братом, який проживає на непідконтрольній території Донбасу.

 

 

"Ми всі розуміємо, що там (на непідконтрольній Києву території – ред.) живуть такі ж українці як і ми. Ми повинні це пам’ятати. Звичайно, що у Павла там сім’я, там батьки його і там брат… Батьки там живуть, це їх земля, вони вважають себе українцями, вони нікуди не хочуть переїжджати. Я розумію, Павло пропонував… зрозуміло, це їхній вибір" – сказав глава держави  під час представлення Кириленка у Краматорську.

 

"А що стосується брата Павла…то з братом він не розмовляє через політичні розбіжності. Сам Павло залишив ту територію, перебуває в Україні, працює в Україні з перших днів окупації", – додав він.

 

Нагадаємо, що Зеленський призначив нового керівника СБУ на Донбасі.

 

Також глава держави 5 липня звільнив Андрія Вовка з посади заступника голови Антимонопольного комітету України – державного уповноваженого.

 

Як повідомлялось, глава держави призначив Анатолія Дублика і Олександра Карпенка заступниками керівника Служби безпеки України.