Зеленський підписав закон про військові звання за стандартами НАТО

29 Листопада 2019, 11:44

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 29 листопада, підписав законопроект №0906 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби)". Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

 

 

Останній етап проходження документа – повернуто з підписом від президента.

 

Як зазначається, документ дозволить удосконалити порядок виконання військового обов'язку громадянами України, реалізувати введення нових військових звань сержантського і старшинського складу Збройних сил України за стандартами НАТО.

 

У пояснювальній записці також підкреслювалося, що прийняття закону створить додаткові мотиваційні чинники по проходженню українцями військової служби за контрактом та сприятиме переходу Збройних сил України на професійну основу за зразком армій західноєвропейського зразка.

 

Нагадаємо, Верховна Рада 17 жовтня ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби)". Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів.