Зеленський підписав закон про державну підтримку кінематографії

23 Вересня 2019, 13:34

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії» №76-IX, ухвалений Верховною Радою 12 вересня 2019 року. Про це повідомляється на сайті глави держави.

 

Відповідний проект закону президент визначив як невідкладний для позачергового розгляду в парламенті.

 

Повідомляється, що документ спрямований на забезпечення реалізації механізмів, закладених у законі «Про державну підтримку кінематографії в Україні», та врегулювання питання фінансової підтримки державою втілення проектів у сфері кінематографії.

 

“Встановлюється, зокрема, що окремі платежі від суб'єктів кінематографії, пов’язані з одержанням ними державної підтримки, зараховуватимуться до спеціального фонду держбюджету і спрямовуватимуться на державну підтримку кінематографії”, – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що реалізація норм закону сприятиме розвиткові кіноіндустрії в Україні, а також залученню інвестицій у цю сферу.

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський схвалив законопроект №1047, який передбачає штрафи за руйнування доріг перевантаженим транспортом.