Зеленський назвав пріоритети торговельно-економічних відносин з Білоруссю

4 Жовтня 2019, 15:49

Співпраця в паливно-енергетичній сфері, інфраструктурні і транспортні проекти та взаємодія в аграрному комплексі є ключовими пріоритетами торговельно-економічних відносин між Україною і Білоруссю. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на заключній частині Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі 4 жовтня.

 

"Пріоритетом у наших торговельно-економічних відносинах є, в першу чергу, співпраця у паливно-енергетичному комплексі, інфраструктурні і транспортні проекти, промислова та виробнича кооперація, а також взаємодія в аграрно-промисловому комплексі", – сказав Зеленський.

 

Він додав, що, окрім цього, Україна і Білорусь мають великий потенціал для взаємної модернізації підприємств, спільного виходу на ринки інших країн та участі у багатосторонніх проєктах.

 

"Вірю, що цьому сприятимуть і масштабні зміни в Україні, які позитивно оцінює бізнес-середовище, кредитори і інвестори", – зазначив глава держави.

 

Він запросив білоруських інвесторів до активної співпраці з Україною і висловив сподівання на збільшення товарообігу між країнами із 5 млрд доларів США до 6-8 млрд доларів.

 

За словами глави держави, це завдання поставлене спільній міжурядовій комісії з торговельно-економічної співпраці, українська частина якої буде оновлена найближчим часом.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Білорусі Аляксандром Лукашенком у Житомирі 4 жовтня.