Соколовська зауважила, що «цифри дуже приблизні. Все потребує додаткового дослідження… 4,5 млн грн – це орієнтовна сума збитків комунальних підприємств міста».
Вона розповіла, що найбільше постраждала ЗОШ №7, оскільки вулиця Дубнівська була в епіцентрі стихії. За її словами, це приміщення ще досі відключене від електропостачання. Водою затоплені майстерні та їдальня, де вийшли з ладу газові плити. Зараз там працює проектний інститут, який готує точний кошторис збитків, адже залишилось дуже мало часу до початку навчального процесу. На цей заклад кошти спрямують першочергово.
У Луцькій міській клінічній лікарні та поліклініці було затоплено підвали та харчовий блок. За допомогою пожежно-рятувальної техніки та насосного обладнання воду відкачали, відновили й подачу електроенергії.
За словами заступника міського голови, досі не відновлено комунікаційний зв’язок у КП «Луцькспецкомунтранс», лише вчора відновлено роботу диспетчерської служби на КП «Луцькводоканал».
«Серйозні проблеми були у системі водопостачання, але дякуючи спеціалістам КП «Луцькводоканал», вдалось зробити так, що люди майже не відчули цих проблем», – зазначила вона.
Окрім цього, Соколовська поінформувала, що відповідно до постанови Кабміну, яка передбачає відшкодування в таких ситуаціях, міська рада звертатиметься до облдержадміністрації.
«Надійшло багато звернень і від фізичних та юридичних осіб, які теж вимагають відшкодування. Але всі звернення потребують додаткового вивчення», – повідомила Соколовська.
Нагадаємо, 30 липня у Луцьку за дві години випала майже місячна норма опадів. У місті підтопило кілька районів, було паралізовано рух транспорту.
1 серпня депутати Луцької міськради звернулися до Кабінету міністрів із проханням розглянути можливість надання місту фінансової допомоги з резервного фонду державного бюджету для ліквідації наслідків стихії.