Збройні формування обстріляли житлові квартали Мар’їнки з мінометів

13 Серпня 2017, 19:52

Українська сторона СЦЦК повідомила, що 13 серпня близько 6.30 НЗФ ОРДО обстріляли житлові квартали Мар’їнки. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО.

Як зазначається, по будинках місцевих мешканців НЗФ ОРДО стріляли з заборонених Мінськими домовленостями 82 мм мінометів та автоматичних гранатометів. Внаслідок влучання однієї з мін пошкоджено дах та посічено стіни присадибної будівлі біля житлового будинку по вулиці Шевченка. Із місцевих мешканців ніхто не постраждав.

"Українська сторона засуджує дії НЗФ ОРДО щодо застосування забороненого озброєння по населених пунктах, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Такі дії керівництва ОРДО свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей", – ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 12 серпня російсько-окупаційні угруповання здійснили 17 обстрілів, унаслідок яких один український військовий загинув, двоє отримали поранення, а ще шестеро бойові травми.