Зброя, яку вилучила ФСБ в “українських диверсантів”, призначена для гри в страйкбол – Informnapalm

11 Листопада 2016, 22:12

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm проаналізувало відео затримання і проведення обшуку в квартирі "українського диверсанта", затриманого в окупованому Криму. Волонтери стверджують, що вилучена зброя не бойова, а призначена для гри в страйкбол. Про це йдеться на сайті Informnapalm.

1) Страйкбольный автомат АК KTR (CYMA CM040J). Зеленими стрілками позначені дроти для підключення акумулятора. У цій моделі він перебуває під кришкою ствольної коробки.

2) Страйкбольный автомат Ср-3 «Вихор».

3) Пневматичний пістолет MP-654K. Зверніть увагу на два зуби казенника ствола. У пістолета Макарова ПМ, а так само газовому та травматичному аналогу цих зубів немає.

4) Страйкбольні гранати з наповнювачем у вигляді гороху РГС-4.

5) Газ для заправки страйкбольної зброї Puff Dino PDGG-1100 Green Gas.

"Все, що знайдено не в квартирі, невідомо ким(?) і невідомо коли(?), без присутності затриманого і понятих у цивілізованих країнах не є доказом. Що вкотре вказує на постановочне шоу ФСБ для середньостатистичного російського обивателя", – підсумували волонтери.

Нагадаємо, у ФСБ Росії заявили про затримання 9 листопада на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України".

Згодом стало відомо, що Ленінський районний суд Севастополя на закритому засіданні обрав запобіжний захід у вигляді арешту трьом затриманим "українським диверсантам".

10 листопада з'явилося відео затримання українців.