Збірна України з хокею вийшла в групу вищого рівня

20 Квітня 2013, 22:35

На 13-й секунді поляк Томаш Малясінский відкрив рахунок . На 7-й хвилині він же подвоїв перевагу гостей.

Вже в другому періоді  з різницею в 13 секунд українці забили два голи. У складі команди відзначилися Роман Благой та Олег Шафаренко – 2:2. А за півтори хвилини до кінця періоду Олег Тимченко забив третю шайбу.

На самому початку третього періоду Олександр Матерухін довів перевагу  до двох голів – 4:2.

На 53-й хвилині Єжи Габрис скоротив розрив до мінімуму – 4:3, забезпечивши напружену кінцівку.

У підсумку  збірна України набрала 14  з 15 балів, стала першою в підсумковій турнірній таблиці і завоювала єдину путівку до Дивізіону 1А (17-22 команди світу).

Вже наступного року українські хокеїсти зможуть поборотися за путівку в елітний дивізіон, компанію 16 найсильніших хокейних збірних світу.