Збірна України розгромила Чорногорію

7 Червня 2013, 23:28

Під час додатково часу в першому таймі  суддя вилучив з поля нападника української збірної – Романа Зозулю.

Українці відкрили рахунок на початку другого тайму – на 52-й хвилині м'яч у ворота Чорногорії  забив півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш.

Вже на 66-й хвилині суддя видалив футболіста чорногорської команди Володимира Волкова, відтак команди продовжили гру з однаковою кількістю гравців.

На 77-й хвилині м'яч  у ворота чорногорців забив півзахисник "Дніпра" Євген Коноплянка, прийнявши подачу Андрія Ярмоленка.

Через 6 хвилин після прострілу захисника Артема Федецького з правого флангу м'яч  залетів у ворота Чорногорії.

На 81-й хвилині команда Чорногорії залишилась у меншості – з поля був видалений ще один футболіст – Саво Павичевич.

Вже на третій хвилині додаткового часу Роман Безус забив останній в цій грі – четвертий гол.

За результатами матчу в відбірковій групі  Н,  Чорногорія залишається  на першому місці з 14 балів в 7 матчах. Англія набрала 12 балів в 6 матчах. Україна після 6 ігор має в своєму активі 11 балів. Польща набрала після шести матчів 9 балів. У збірної Молдови 5 балів. У Сан-Марино – 0.

Нагадаємо, в першому матчі відбіркового етапу чемпіонату світу-2014, що відбувся у Києві 16 жовтня 2012 року  в Києві, збірна  Україна програла команді Чорногорії з рахунком 0:1.

Раніше збірна України  у відбірковому етапі ЧС  зіграла з командою Молдови з рахунком 2:1. Перший матч між збірними України та Молдови закінчився нічиєю – 0:0.

Також збірна України виграла в команди Польщі з рахунком 3:1.