Збірна Франції стала дворазовим чемпіоном світу з футболу

15 Липня 2018, 20:09

В неділю, 15 липня, в московських "Лужниках" збірна Франції обіграла національну команду Хорватії в фіналі чемпіонату світу 2018 року з рахунком 4:2.

Французькі футболісти вийшли вперед на 18 хвилині після того, як хорватський форвард Маріо Манджукич забив м'яч у власні ворота.

За десять хвилин "шашкові" відігралися завдяки півзахисникові Іван Перишич. До перерви нападник Антуан Грізманн знову вивів вперед в рахунку збірну Франції, реалізувавши пенальті на 38 хвилині.

Зазначається, що у першій половині другого тайму французам вдалося збільшити свою перевагу завдяки голам півзахисника Поля Погба і нападника Киліана Мбаппе на 59 і 65 хвилинах відповідно. У час, що залишився хорвати змогли відповісти лише точним ударом Маріо Манджукич на 69 хвилині.

Таким чином, збірна Франції під керівництвом головного тренера Дідьє Дешама стала дворазовим чемпіоном світу.

Варто додати, що в перший раз тренер привів французів до перемоги в 1998 році як гравець і капітан команди.

Нагадаємо, МЗС України закликало українських уболівальників не їхати на чемпіонат світу з футболу-2018, який з 14 червня по 15 липня відбудеться в Росії.