#завжди_у_серці. Мінкультури розпочало інформаційну кампанію про Крим

16 Вересня 2020, 12:26

Міністерство культури та інформаційної політики розпочало інформаційну кампанію про Кримський півострів. Першим кроком став соціальний відеопроєкт #завжди_у_серці, у подальших планах МКІПу — рік Агатангела Кримського та інші активності, що актуалізують тему Криму в інфополі.

 

 

 

Як зазначається, мета інформаційної кампанії — повернути Крим у порядок денний, оживити його образ у свідомості кожного українця, розвивати та підтримувати культуру півострова.

 

"Ми бачимо своєю місією підтримувати та зміцнювати зв’язок кожного українця з Кримом, — говорить міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. — Культура півострова є невіддільною частиною України, тож задля її популяризації ми плануємо низку різноманітних заходів та інформаційних ініціатив. Проєктом, що розпочав інформаційну кампанію про Крим, стала ініціатива агенції Gres Todorchuk та продакшн-студії Limelite".

 


 

Комунікація стартувала на телебаченні та в соцмережах короткими роликами і відеоінтерв’ю, у яких українці діляться своїми спогадами про Крим. Продовженням стануть спецпроєкт з історіями на сайті "Українська правда" і флешмоб у соцмережах під хештегом #завжди_у_серці, де українці розповідатимуть власні історії про півострів. Згодом усі історії зберуть на одному ресурсі.
 

Героями роликів стали люди з різних куточків України та з різними спогадами про півострів. Серед них — кримські татари, переселенці та українці, чия життєва історія якось пов’язана з Кримом. Відео знімали на Арабатській стрілці, за півтора кілометра від берега Криму. Режисером роликів виступив Ігор Стеколенко.

 

Нагадаємо, держави-члени ООН зробили спільну заяву, у якій засудили порушення Російською Федерацією прав людини в окупованому Криму і наголосили на забезпеченні державою-окупантом повного доступу на півострів міжнародних моніторингових місій.