Завтра Радбез ООН проведе засідання щодо України

5 Березня 2015, 09:00

Рада безпеки ООН завтра, 6 березня, проведе засідання щодо України. Про це інформує передає "Белта".

На засіданні планується обговорити політичне врегулювання конфлікту на Донбасі, положення в галузі прав людини, а також гуманітарну ситуацію в країні. З доповідями виступлять помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович, заступник генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман. Після цього члени Радбезу ООН проведуть відкриту дискусію.

Крім того, в кінці місяця може відбутися ще одне засідання, що стосується дотримання мінських домовленостей.

Як зазначалося, 27 лютого Рада Безпеки ООН провела екстрене засідання щодо ситуації в Україні, де підіймалися питання реалізації мінських угод. Ініціаторами засідання виступили Німеччина та Франція.

Як повідомлялося, 18 лютого Рада національної безпеки і оборони схвалила звернення України до ООН і Євросоюзу про введення миротворців на територію країни.

Нагадаємо, 19 лютого президент України Петро Порошенко закликав канцлера Німеччини Ангелу Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента Росії Владіміра Путіна терміново розглянути введення миротворців на Донбас. Водночас він зауважив, що Україна не погодиться на введення російських військ у складі миротворчого контингенту ООН.

Читайте також: Миротворчі місії ООН: фінансування, склад, повноваження.