Завдяки СБУ до терористів не довезли півтори тонни курятини і риби

4 Жовтня 2015, 15:57

Упродовж доби оперативні групи Служби безпеки України затримали чотири вантажівки з товарами на суму майже 300 тисяч гривень, які намагалися незаконно перетнути лінію розмежування в районі проведення антитерористичної операції. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

«Дві автівки прямували на тимчасово окуповану територію поза встановлених пунктів пропуску. У районі Селидового Донецької обл. затримано автомобіль, водій якого намагався провезти на територію так званої «ДНР» півтори тонни курятини і риби. У районі села Розівка Шахтарського району Донецької області затримано незаконний вантаж товарів широкого вжитку», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Голова Луганщини розповів про масштаби боротьби з контрабандою в області

Також повідомляється, що на пункті пропуску «Суха Балка» затримано вантаж товарів народного споживання (водонагрівачі, котли, змійовики, крани, конвектори електричні) на суму  майже 150 тисяч гривень.

«Водій намагався перетнути лінію розмежування з підробленими товаротранспортними накладними. Фальшивими виявилися й супровідні документи на вантаж продуктів харчування та товарів широкого вжитку, які інший водій спробував доставити до тимчасово окупованої Горлівки.  Правоохоронці зупинили цю вантажівку на трасі поблизу села Кодема Артемівського району Донецької області», – розповіли в СБУ.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Читайте також: Феномен контрабандистської держави

Як повідомлялося, широкого резонансу набув напад на мобільну групу по боротьбі з контрабандою під Щастям, де загинули працівник Держфіскалслужби Дмитро Жарук та волонтер Андрій Галущенко. Ще шестеро осіб зазнали поранень. МВС кваліфікувало обстріл бійців під Щастям як теракт. У прес-центрі АТО повідомили про напад диверсантів.

Пізніше очільник Луганської обласної військової адміністрації Георгій Тука заявив, що мобільна група по боротьбі з контрабандою загинула не від рук бойовиків, а від рук контрабандистів з числа високопоставлених українських чиновників і військових.