Завдання прем’єра виконаємо і перевиконаємо!

VIP-хроніки
18 Липня 2013, 13:57

На останньому брифінгу, присвяченому покращенню економіки в першому півріччі 2013-го, голова уряду по-батьківськи сказав, що треба активніше висвітлювати успіхи наших спортсменів на Універсіаді в Казані, й додав: «Я сам особисто проконтролюю це. Мені цікаво, які канали розкажуть, а які замовчать і показуватимуть смітники». Та хіба Універсіада – єдиний здобуток українського трудового народу? Хіба тільки нею відзначаються наші славні будні? Товаришу прем’єре, ваш наказ зрозуміли і негайно виконуємо.

Головне не перемога, а участь. П’яте почесне місце посідають юні українські спортсмени, що беруть участь в Універсіаді, яку цього року гостинно приймає Казань – столиця Татарстану, великий індустріальний, культурний і спортивний центр. Гордо сходять на п’єдестал українські борці, гребці й самбісти за своїми нагородами. Пишаємося золотом гімнаста Миколи Куксенкова, колишнього киянина, і нехай він нині захищає кольори російського прапора, хіба стане це на заваді великого спортивного свята на євразійському просторі? Адже недарма казав великий український прем’єр Микола Азаров: «Переможці Універсіади – резерв України на майбутню Олімпіаду». 

Вісті з полів. Втомлено хилиться до землі дозріле колосся. Йдуть жнива. Невпинно зростає виробництво сільгосппродукції в Україні. 15% понадпланових відсотків дали українські аграрії, що добре пам’ятають заклики Миколи Яновича брати лопати в руки й не скиглити. Буде цієї зими і гречка, і капуста – годі прем’єрові сумніватися, годі «папєрєднікам» зловтішатися.

За великі улови. Велике свято прийшло на українські береги – День рибалки. Працівники, ветерани рибного господарства, члени їхніх родин чекають привітання від прем’єра. І воно не забарилося. Пам’ятає прем’єр про якісно нове «культивування аквакультури, розширення ставкового та річкового рибальства». Про нього й нагадав у своєму вітальному слові, яке почули у віддалених рибальських селищах і на кораблях, що навіть у святковий день, як сказав Микола Янович, «сприяють насиченню споживчого ринку високоякісною рибною продукцією, підвищенню ефективності використання водних біологічних ресурсів».

З машинами – допоможуть. Деякі панікери кричать, мовляв, проблеми на нашому авторинку такі, що він ось-ось стане. Дарма стараються. Уряд твердо знає, як задовольнити попит українського населення. Так, він не заохочуватиме купівлю старих потриманих чи новеньких, щойно з конвеєра, мерседесів. Та хіба в іномарках щастя? Авто має бути передусім доступним. Тим, кому раптом забракне грошей на український автомобіль, уряд допоможе. Віце-прем’єр Юрій Бойко заспокоїв: «Зараз відпрацьовується законопроект, згідно з яким людина, яка захоче купити вітчизняне авто, матиме державну грошову підтримку. Найближчим часом цей документ буде направлено до уряду, а потім до парламенту». Що ж, зустрінемося в автосалоні – годі сумніватися, що матеріальну допомогу на купівлю авто влада втілюватиме в життя так само сумлінно, як і всі свої попередні обіцянки. 

Автор:
Тиждень