Затриманих під час штурму міліції прихильників Маркова перевели під домашній арешт

5 Листопада 2013, 21:59

Суд відпустив під домашній арешт Валентина Дорошенка, Євгена Онопрієнка і Валерія Смоліна.

Цим громадянам, згідно з ухвалою, на два місяці обмежено пересування з 21.00 до 07.00. На першу вимогу слідчого вони зобов'язані з'явитися на допит.

 Зараз під вартою залишаються активісти партії «Родина» Геннадій Данько і Олександр Дарчук.

 Як відомо, раніше райсуд суд  Одеси на 2 місяці заарештував 6 людей,  які брали участь у цій акції.  4 листопада одному з них – Олегу Карпову – суд змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт.

Також  4 листопада суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці депутату Одеської обласної ради, керівнику фракції «Родина" в облраді Костянтину Гринченку, який брав участь в акції протесту проти затримання Маркова.

 22 жовтня позбавленому мандата депутату Ігорю Маркову під час допиту в Одеському  обласному відділенні міліції   вручили повідомлення про підозру у хуліганстві.  Прихильники Маркова  прорвались у внутрішній двір будівлі та намагались перешкодити правоохоронцям вивезти політика в Київ.

Через штурм адмінбудвівлі ГУМВС України в Одеській області міліція розпочала кримінальне провадження за ознаками правопорушень, передбачених п’ятьма статтями ККУ: «групове порушення громадського порядку, хуліганство, захоплення державних або громадських будівель чи споруд, опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.