Затримання екс-голови Укравтодору та “чорні скриньки” збитого українського літака. Головне за 20 липня

20 Липня 2020, 20:00

У Польщі затримали екс-голову Укравтодору Новака

 

Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало колишнього міністра транспорту Польщі, екс-голову Укравтодору Славоміра Новака. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) спільно з Центральним антикорупційним бюро Польщі встановило, що посадові особи Укравтодору створили злочинну організацію, діяльність якої була спрямована на розкрадання коштів міжнародних організацій, що виділяли гроші на ремонт доріг в Україні. 

 

Авіакатастрофа в Ірані. У Франції почали вивчати "чорні скриньки" українського літака

 

Французьке Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації (BEA) почало вивчати бортові самописці ("чорні скриньки") збитого поблизу Тегерану літака МАУ. Наразі в Бюро почали проводити технічні роботи над мовним самописцем: візуальний огляд, надання оцінки побаченому та відкриття пристрою.

 

У штабі ООС повідомили, що ідентифікували тіло загиблого військового

 

Результати експертизи ДНК показали, що тіло військового, якого передали на підконтрольну уряду України територію, – це загиблий медик-сержант Микола Ільїн. 

 

На Донеччині загинув український військовий

 

На Донеччині внаслідок ворожого обстрілу 20 липня один військовослужбовець Збройних сил України отримав кульове поранення, несумісне з життям.