Затонулий катер “Іволга” вивантажили в порту, розпочинає роботу слідча група

20 Жовтня 2015, 15:49

О першій годині ночі 20 жовтня плавкран «Богатир», на палубі якого розмістили катер «Іволга», ошвартувався в Іллічівському порту. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Як зазначається, близько 12:00 катер вивантажили на причал порту.

Як повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков під час брифінгу в Києві, на місці найближчим часом розпочне роботу слідча група спільно з представниками МНС.

«Сьогодні ж розпочнуться технічні роботи для того, щоб здійснити повний огляд судна й дістати зсередини Іволги тіла щонайменше двох загиблих, про наявність яких повідомлялося вчора. Для проведення цих робіт буде застосовуватися спеціальне обладнання, оскільки судно зазнало значних внутрішніх пошкоджень», – йдеться в повідомленні.

За словами Васькова, силами МНС, Держприкордонслужби та підприємств Мінінфраструктури в районі трагедії ведеться посилене спостереження.

Як відомо, катер "Іволга" затонув 17 жовтня. За попередніми даними, причиною аварії катера стало перевантаження судна. 16 людей загинули, 22 вдалося врятувати. За останньою інформацією, на катері перебували 44 людини, пошуки інших тривають.