Засуджений за вбивство Нємцова отримав 20 років колонії

13 Липня 2017, 11:40

Екс-військовослужбовець чеченського батальйону внутрішніх військ «Північ» Заур Дадаєв засуджений до 20 років колонії суворого режиму за вбивство російського опозийційного політика Бориса Нємцова.

Його позбавили Ордена Мужності і звання лейтенанта. Таке рішення ухвалив суддя Московського окружного військового суду Юрій Житников, повідомляє російський РБК.

Слідство вважає, що Дадаєв безпосередньо розстріляв Нємцова, прокуратура просила для нього довічне ув'язнення. Брати Анзор і Шадід Губашеви отримали 19 і 16 років колонії відповідно, Темірлан Ескерханов – 14 років, Хамзат Баха – 11 років.

Під час ухвалення рішення суд врахував, що Дадаєв і Губашев отримали позитивні характеристики зі служби, Ескерханов і Баха – багатодітні батьки; крім того, Ескерханов і Шадід Губашев мають захворювання. Всі вони оштрафовані на 100 тисяч рублів і будуть відбувати покарання в колонії суворого режиму. Справу розглядала колегія присяжних; вона визнала всіх підсудних винними, які не заслуговують поблажливого ставлення.