Заступник мера Лисичанська на “Лексусі” та “Шкоді” забрав з Києва 12 чорнобильців

8 Грудня 2011, 20:26

У п’ятницю близько першої години дня, до табору чорнобильців навпроти Кабінету міністрів приїхав заступник мера Лисичанська Максим Головньов, повідомляє телеканал ТВі.

Чиновник запропонував землякам зібрати речі і поїхати додому.

"Там їм пообіцяли стаціонар та санаторно – профілактичне лікування. Для перевезення чорнобильців під табір протестувальників у супроводі ДАІ підігнали позашляховик марки "Лексус" та легковик  "Шкода" з київськими номерами", – уточнили журналісти телеканалу.

В багажне відділення автомобілів чорнобильці повантажили валянки та інші теплі речі.

Один з чорнобильців зняв пов'язку "голодую" і промовив: "Прощай Киев. Привет Донбасс". Інший підійшов до друзів з Луганська і прошепотів: "Ребята, извините, что так вышло. Я не знаю, почему наши договорились, а ваши нет".

Після цього частина чорнобильці посідали до автівок і поїхали у невідомому напрямку.

В цей час до табору голодуючих підтягнули декілька патрулів міліції. Окрім цього, ситуацію контролювали люди в цивільному з портативними відеокамерами.

"Все, що відбувалось, мало ознаки чітко спланованої акції", – повідомляють журналісти ТВі Мирослав Откович та Роман Недзельський, яким вдалося зафіксувати на відео цю подію.

Нагадаємо, 30 листопада у Києві група чорнобильців з різних регіонів оголосила голодування біля Кабінету Міністрів. Вони розташувалися у Маріїнському парку навпроти будівлі уряду. Чорнобильці вимагають від держави виконати рішення судів щодо виплати їм заборгованості із пенсій.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій чорнобильців біля Кабміну з 30 листопада. Міліція вже двічі складала протоколи про адміністративне правопорушення щодо чорнобильців.