Заступник Коломойського: ОДА не оголошувала віче в Дніпропетровську, але вимагає децентралізації

24 Березня 2015, 09:28

Дніпропетровська область не збиралася і не збирається відділятися від України і робитиме все для зміцнення країни. Про це виданню ЛІГАБізнесІнформ заявив заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан.

"Народне віче в Дніпропетровську – це не наша ініціатива. Це була ініціатива громадських організацій. Ми навіть оголошень ніяких не вивішували. І ми не збираємося відділятися від України. Ми українці. Наша основна власність – наші будинки. Ми готові віддати всі свої активи заради збереження країни. І я кажу це на повному серйозі", – запевнив Корбан.

За його словами, область не збирається "вивішувати якісь фейкові прапори".

"Однак ми хочемо одного – виконання обіцянок. Ми хочемо бачити процес децентралізації. Нам встановили платежі 2,9 млн грн на день в казну. Ми даємо 150 млн грн", – зазначив Корбан.

Корбан додав, що команда Коломойського продовжує за власні кошти оплачувати потреби армії, в тому числі Збройних сил України.

Як повідомлялося, Корбан замість Коломойського вибачився перед журналістом «Радіо Свобода» за поведінку голови ОДА.

Нагадаємо,  Коломойський образив журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка. Інцидент трапився близько півночі біля офісу компанії «Укртранснафта», в якому розгорівся конфлікт, пов’язаний зі зміною керівника підприємства. Коломойський дозволив собі вживати нецензурні вислови, спілкуючись із журналістом.

Пізніше Коломойський визнав, що не мав "так поводитися",  але зазначив, що вибачатися перед Андрушком не буде.

Президент України Петро Порошенко оголосив догану Коломойському "за порушення правил професійної етики, вчинок, який порочить його як державного службовця".