Ассандж вважає 35-річний термін ув'язнення для Меннінґа "мінімальним з можливих".
"Нам усім довелося докласти чимало зусиль для того, щоб вирок виявився саме таким. На початку процесу Меннінґу загрожувала смертна кара, а сукупний тюремний термін за інкримінованими йому злочинами перевищував 135 років", – заявив Ассандж.
"Саме тому я вважаю, що цей вирок – важлива тактична перемога захисту Бредлі і його прихильників", – додав він.
У той же час засновник WikiLeaks підкреслив, що переслідування Меннінґа є "образою базових принципів західного правосуддя".
"Єдиним справедливим підсумком цього процесу повинно було стати повне звільнення його головного фігуранта, виплата йому компенсації, а також ретельне розслідування тих зловживань, інформацію про які він надав", – заявив Ассандж.
Як повідомлялось, військовий суд США засудив 25-річного Бредлі Меннінга до 35 років ув’язнення. Інформатора WikiLeaks визнали винним за усіма пунктами звинувачення, окрім пособництва ворогові США.
Меннінґ може провести за гратами більше 31 року, оскільки термін його арешту буде врахований у вирок. Він отримає право подати прохання про умовно-дострокове звільнення після того, як відбуде третину терміну.
Під час процесу прокурори просили для Меннінґа 60-річний термін ув’язнення.
У 2010 році сайт Wikileaks опублікував 92 тисячі секретних документів уряду США, що стосуються діяльності американських військових, спецслужб і дипломатів в Афганістані.