Засновник “Русского радио” вирішив виїхати з Росії

19 Серпня 2015, 14:30

Після звільнення з поста голови "Русской Медиагруппы" засновник "Русского радио" Сєргєй Архіпов вирішив виїхати з Росії. Про це він заявив в інтерв'ю "Коммерсантъ FM".

Як повідомляється, 10 серпня один із засновників "Русского радио" та колишній президент холдингу Архипов був обраний генеральним директором "Русской Медиагруппы", проте за тиждень він заявив про свою відставку.

"Я повертаюся додому, я живу у Фінляндії, у мене там досить серйозний бізнес, і я буду займатися своїми справами у Фінляндії і приділяти більше часу родині", — розповів Архіпов.

Як повідомляється, він покинув групу через конфлікт з продюсером Владіміром Кісєльовим і ФГУП "Держконцерт". Крім того, на базі активів "Русской Медиагруппы" і декількох музичних телеканалів в Росії хочуть створити музичний "патріотичний медіахолдинг". Цей проект повинен забезпечити "мистецько-музичний ресурс для ідеологічних завдань, що стоять перед керівництвом країни в роботі з електоратом".

ЗАТ "Русская Медиагруппа" створена на базі "Русского радио", заснованого у 1995 році. Пізніше в холдинг увійшли станції "Хит FM", "Радио Maximum", DFM, Радио "Монте-Карло" та музичний телеканал RU.TV.