Крім того, Тимошенко, як і під час інших судових засідань, відмовилася вставати, звертаючись до судді. Екс-прем'єр також відмовилася на вимогу судді назвати свої ім’я, прізвище та по-батькові. "Я передала вам паспорт. Там все написано", – заявила вона.
Перед цим між захисником Юлії Тимошенко та суддею Родіоном Кірєєвим відбулася словесна перепалка.
Так, Власенко звинуватив суддю у порушенні закону. Він хотів відповідну заяву, водночас суддя заборонив це зробити.У відповідь на це Власенко заявив: "Я маю право робити заяву в той момент, коли головуючий порушує закон, а не тоді, коли суддя надає право на це".
Пізніше Власенко отримав право виголосити заяву, у якій він оголосив, що про місце та час судового засідання було оголошено вночі в останній робочий день перед святами, що порушує закон. Крім того, Тимошенко не отримала повістки в суд. "Вважаю дії неприпустимими і незаконними. Прошу повернутися в рамки законного процесу". – заявив він.
Зала на відміну від попередніх засідань, розділена на дві частини – в одній знаходяться захист і обвинувачення, в іншій – люди, що спостерігають, депутати.
До зали судових засідань Печерського районного суду Києва не пускають журналістів, пояснюючи це відсутністю вільних місць. Більшість журналістів не мають змоги висвітлювати події в залі, оскільки знаходяться під дверима зали засідань.
Тимошенко на засідання суду запізнилася. Вона пояснила це тим, що її автомобіль потрапив у затор.
Появу Тимошенко народні депутати та її прихильники зустріли оплесками. На адресу головуючого на засіданні судді Родіона Кірєєва присутні почали шось вигукувати, проте через надмірну кількість людей у залі, не було чутно, що саме говорилося.
Тимошенко подякувала своїм прихильникам за "справжню оцінку діяльності суду". Це обурило Кірєєва і він попросив Тимошенко не керувати у залі суду. "Ваші дії спрямовані на зрив судового засідання", – заявив він, звертаючись до Тимошенко.