Бурлакова Валерія боєць 93-ої бригади

Засідання на окрузі Пилипишина-Левченка досі не розпочалося

Акценти
1 Листопада 2012, 17:15

На запитання, коли можна очікувати початку засідання, заступник голови ОВК Анастасія Приймак відповіла, що «це не  залежить від неї і вона обробляє документи». Вона також сказала, що не знає, де зараз перебуває голова ОВК.

«З боку "Свободи" постійні погрози, що буде кримінальна відповідальність. Коли завершиться підрахунок голосів я сама не уявляю. На це питання мені дуже важко відповісти, краще б ЦВК нам допомогло», – поскаржилася Приймак.

Тим часом представники «Свободи» чекають на рішення про заміну голови ОВК.

Водночас, зниклі 31 жовтня протоколи знайшли на столі в кімнаті системних адміністраторів, куди  можуть потрапити лише голова, або ж заступник голови комісії.

"Напевно вони (протоколи – Ред.) потрапили туди випадково з іншими документами.", – сказала Приймак. 

Водночас, окремі члени ОВК, за інформацією кореспондента Тиждень.ua, збираються й цю ніч провести у залі засідань.

Нагадаємо, у середу заступник голови ЦВК Андрій Магера не виключив дострокового припинення повноважень двох окружних виборчих комісій (ОВК) № 223 (Київ, Шевченківський район) і № 211 (Київ, Голосіївський район) в разі продовження блокування роботи зі встановлення результатів виборів.

Як відомо, підрахунок голосів у 223-му окружкомі від учора практично зупинився. Засідання комісії не можуть розпочати від самого ранку. Присутні у залі вже почали співати і читати вірші.

94