Зарплати військовослужбовцям в зоні АТО підвищать у вересні

11 Серпня 2017, 10:50

Щомісячний оклад військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО на Донбасі, буде збільшений у вересні. Про це повідомив представник Міністерства оборони України полковник Максим Праута.

"Міністр оборони України – генерал армії Степан Полторак підписав наказ, яким збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в районі проведення АТО. Відповідно до наказу, оплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тис. грн на місяць, на другій лінії до 4,5 тис. грн", – сказав Праута на брифінгу в п'ятницю в Києві, уточнивши, що такі виплати військовослужбовці почнуть отримувати з вересня поточного року.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 5 серпня заявив про збільшення зарплат військовослужбовців в зоні АТО. "Було прийняте рішення збільшити рівень грошового забезпечення, доплат військовослужбовцям, які виконують військовий обов'язок у зоні АТО. Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тисяч", – сказав глава держави.