Запасів води в Авдіївці вистачить на два дні – Жебрівський

27 Лютого 2017, 20:10

Наявних запасів води в Авдіївці вистачить на два дні водопостачання міста. Про це голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Є проблеми з водою. Насправді, резервуара вистачить на два дні подачі води. Тобто, ми при проблемах, даємо воду з 6.00 до 22.00. Сьогодні дамо і завтра", – заявив Жебрівський.

За його словами, бойовики встановили дві міни спрямованої дії МОН-100, і спостерігачі ОБСЄ не готові без їх зняття виходити на Донецьку фільтрувальну станцію, а за їх відсутності бригади КП "Вода Донбасу" не готові почати ремонтні роботи.

"Їм потрібен режим тиші, і щоб на об'єкті перебували спостерігачі ОБСЄ", – зауважив Жебрівський.

Він також зазначив, що відновлення енергопостачання Авдіївки дозволило не тільки дати світло в оселі жителів, але й стабільно забезпечувати місто теплом.

Як повідомлялося, у ніч на 24 лютого в результаті бойових дій було пошкоджено Донецьку фільтрувальну станцію. У ніч на 25 лютого поблизу Авдіївки пошкоджено високовольтну лінію, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу. Місто чотири дні залишалося без електроенергії, оскільки російська сторона в СЦКК не надавала гарантій припинення вогню в районі пориву лінії електропередач. 27 лютого електропостачання відновили.