Замахи на Устименка та Михайлика. Правоохоронці повідомили про затримання нападників

25 Вересня 2018, 20:22

Правоохоронці у рамках кримінального провадження щодо замаху на життя активіста Олега Михайлика затримали трьох осіб, також були затримані двоє осіб у рамках справи про напад на лідера одеського осередку Автомайдану Віталія Устименка. Про це у вівторок, 25 вересня, повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко, передає прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

 

"Прокурор Одещини О.Жученко повідомив про затримання трьох фігурантів замаху на життя активіста Михайлика, які вмотивовано підозрюються у вчиненні особливо тяжкого злочину. Також повідомлено про викриття і затримання двох осіб, причетних до нападу на активіста Устименка", – йдеться в повідомленні.

 

Жученко також зазначив, що один із причетних до нападу на активіста Устименка затриманий в Донецькій області, а другий – в Дніпропетровській області. За його словами, найближчим часом їх доставлять до Одеси.

 

Читайте також: Небезпечний регіон. Що відомо про напади на активістів в Одесі

 

Як повідомили ЗМІ, 25 вересня поліція Одеси затримала трьох підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.