Замах на Михайлика. Кулю з легені активіста діставатимуть не в Україні

6 Жовтня 2018, 11:32

Кулю з легені одеського активіста Олега Михайлика діставатимуть не в Україні. Про це заявив адвокат активіста Вадим Оксюта.

 

За його словами, Михайлик і його захист не довіряють українським правоохоронцям.

 

"Ми зробимо все, щоб кулю вилучили за кордоном, оскільки не довіряємо українській правоохоронній системі. Ми досі не розуміємо, яка зброя використовувалася. Михайлик нічого спільного з нападниками не мав", – підкреслив Оксюта.

 

Адвокат наголосив, що у Михайлика є свої версії щодо осіб нападників.

 

"Ми повідомили слідству свої версії, кого підозрюємо", – додав він.

 

Нагадаємо, 26 вересня прокуратура Одеської області подала клопотання до суду про арешт без права внесення застави трьох підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

 

22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.