Замах на Бабченка. Служба зовнішньої розвідки спростувала інформацію про зв’язки з підозрюваним

5 Червня 2018, 15:47

Служба зовнішньої розвідки України повідомила, що ніколи не співпрацювала з Борисом Германим, підозрюваним в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це 4 червня повідомила прес-служба СЗРУ.

 

"Громадянин України Борис Герман не мав і не має жодного відношення до Служби зовнішньої розвідки України, ця особа ніколи не була в кадровому складі та агентурному апараті СЗР України", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, нещодавно адвокат підозрюваного Євгена Солодко зробив заяву про нібито причетність Германа "до спецоперації Служби зовнішньої розвідки України по виявленню каналів фінансування російських диверсантів".

 

У свою чергу, у СЗР наголосили, що вважають відповідну інформацію спробою продемонструвати суспільству нібито відсутність координації між Службою зовнішньої розвідки та Службою безпеки України.

 

"СЗР України перебуває у тісній, цілодобовій координації з СБ України в питаннях захисту нашої держави від зовнішніх загроз. Відповідну взаємодію СЗР України має з іншими членами розвідувальної спільноти та усіма складовими сектору безпеки України", – наголосили у відомстві.

 

Як повідомлялося, 31 травня прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко спростував заяву підозрюваного в організації  "вбивства" журналіста Бабченка Бориса Германа про те, що він нібито є агентом контррозвідки Служби безпеки. 

 

31 травня Бориса Герамана, підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка, взяли під арешт на 60 діб без права на заставу

 

Увечері 30 травня стало відомо, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, яке нібито сталося увечері 29 травня у Києві, інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко.