Залишенці

Майже серйозно
22 Вересня 2011, 19:20

Не всі навіть знають, що її досі очолює екс-президент Віктор Ющенко, а колишній голова СБУ Валентин Наливайченко керує партійною «політичною радою». Сумне становище цієї сили позначається і на її колишній фракції в парламенті.

Частина депутатів давно подалася в «тушки», решта ніяк не можуть обрати між вічно молодим і перспективним лідером партії «За Україну!» В’ячеславом Кириленком та не менш молодим і перспективним головою «Фронту змін» Арсенієм Яценюком. До останнього нещодавно перебігло кілька нардепів НУ включно з формальним головою фракції (і не останнім з її «грошових мішків») Миколою Мартиненком. Ющенко теж епізодично намагається втручатись у керівництво «своєю» фракцією.

Уся ця краса, безумовно, не сприяє ані консолідації нібито правоцентристів, ані розрахунку з боргами, котрих на серпень партія мала близько 80 млн грн. Тим часом почесний лідер «Нашої України» знайшов собі чергову «унікальну місію»: Віктор Ющенко заявив, що спробує домовитись із голлівудською зіркою Мелом Ґібсоном про зйомку кінострічки за книжкою Василя Шкляра «Залишенець (Чорний Ворон)».

Автор:
Тиждень