Залучать спецлітаки. ДПСУ посилила охорону на адмінмежі з Кримом

6 Квітня 2018, 16:10

Державна прикордонна служба України посилила режим охорони на адміністративній межі та прикордонних районах окупованого Криму на період Великодніх свят. Про це повідомила прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби.

 

«Під час Великодніх свят адміністративна межа з тимчасово окупованою територією АР Крим та контрольовані прикордонні райони охоронятимуться у посиленому режимі. На всі ділянки відповідальності в межах Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей направлено додаткові резерви, техніку та необхідні засоби», – йдеться у повідомленні.

 

Також у Держприкордонслужбі зазначили, що в контрольних пунктах на адмінмежі визначені додаткові завдання щодо підтримання режиму, недопущення провокаційних чи інших нестандартних ситуацій. Повідомляється, що з цих питань активно налагоджена взаємодія з представниками СБУ, Національної поліції, іншими органами зацікавленими в підтриманні безпеки, особливо поблизу окупантів. 

 

«Крім того, для моніторингу ситуації сухопутної ділянки кордону, в територіальному морі та на адмінмежі з ТОТ АР Крим патрулюватимуть літаки «Даймонд». Також морські сили застосовуватимуться щоденно протягом усіх свят», – додали у Держприкордонслужбі.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна прикордонна служба України в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксувала ознаки використання російськими найманцями забороненої лазерної зброї спеціального призначення.