Залізничники відновили рух через підірваний терористами міст на Запоріжжі

3 Липня 2014, 18:14

"У дуже стислі терміни, всього за вісім днів, придніпровські залізничники виконали комплекс ремонтно-відновлювальних робіт", – повідомили в Укрзалізниці.

У повідомленні зазначається, що залізничники демонтували дві пошкоджені вибухом прольотні споруди, залізничні колії на них і підфермовий блок опори шляхопроводу.

Одну демонтовану прольотну споруду відремонтували і встановили на місце, другу, – замінили прольотною спорудою із спеціального запасу.

Також залізничники відновили колії і виконали монтаж нових підфермових залізобетонних блоків. Всі роботи виконувалися силами і коштами Придніпровської залізниці – колійним господарством, службою будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, апаратом безпеки руху потягів і автотранспорту.

У повідомленні також наголошується, що випробування мостової споруди після відновлювальних робіт здійснено фахівцями проектно-дослідного інституту «Дніпрозалізничпроект».

Як відомо, 24 червня до чергової частини Оріхівського РВ ДУМВС України в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що невідомі підірвали міст на виїзді з міста Оріхів у бік села Новоданилівка.

Через підрив придніпровська залізниця змінила маршрут курсування пасажирських потягів №569570 Харків – Бердянськ – Харків №211212 Москва – Бердянськ – Москва і №471472 Дніпропетровськ, Кривий Ріг – Бердянськ – Дніпропетровськ, Кривий Ріг через Запоріжжя, Федорівку, Великий Токмак, Бердянськ.