Закупівлі від Нацбанку: квартири, автомобілі, розкішні меблі та дорога оргтехніка

17 Вересня 2012, 17:07

Нацбанк у травні уклав угоду на ліцензування програмного забезпечення корпорації Microsoft. Вартість угоди склала 14,3 млн грн. Таким чином Нацбанк заплатить понад 2 тисячі на рік за пакет програм Microsoft для одного комп’ютера.

Наприкінці травня було виділено на 71,33 млн грн для устаткування на новому телеканалі НБУ режисерської, звукорежисерської та технічної апаратних для запису студійних телепрограм та прямого ефіру, а також для закуплі обладнання для виїзної зйомки. Саме обладнання коштує 57,3 млн грн, відтак послуги з налаштування обійдуться у 14,03 млн грн.

На початку липня Нацбанк закупив оргтехніки на 26 млн грн, переплативши лише за монітори 32%. По деяких інших позиціях ціни на придбану техніку перевищують ринкові щонайменше на 15%. Вся техніка була винесена в один лот, що унеможливлювало участь в тендері дрібних компаній.

Крім того, на 3,84 млн грн Нацбанк накупив обладнання (ксерокси, принтери), одяг та паперові серветки. Ще на 7,6 млн грн Нацбанк придбав обладнання для модернізації волоконнооптичної мережі: ціна придбаних оптичних мультиплексорів коливається від 300 тис. грн до 2 млн грн.

У квітні НБУ за 10,30 млн грн придбав у ТОВ «БМС техно» картриджі, фотокондуктори, інші змінні вузли та приладдя до принтерів, плотерів, багатофункціональних пристроїв.

Крім того, НБУ найняв синхронних англо-українських перекладачів. За послуги двох перекладачів, які мають кожні 20 – 30 хвилин змінювати один одного, НБУ платить 870 грн/годину.

У липні Нацбанк уклав угоду із «МТС Україна»на послуги мобільного зв’язку. За обслуговування 445 карток Нацбанк заплатить 0,43 млн грн.

У серпні Нацбанк закупив автомобілі на суму 3,75 млн грн. Зокрема, було придбано один мікроавтобус швидкої медичної допомоги на базі VolkswagenT5 за 700 тисяч грн. На решту грошей було куплено 5 автомобілів Toyota Avensis 1,8 LCVT (по 261 тис грн за штуку) і 10 автомобілів Toyota Corolla 1,33 LM/T (по 175 тис грн).

Раніше, у травні, Нацбанк уклав низку угод на 2,96 млн грн на поточний ремонт і технічне обслуговування 104 легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Після призначення Сергія Арбузова головою Нацбанку в 2010 році регіональні управління НБУ витратили на придбання житла 49,52 млн грн, із яких понад 20 млн грн було виділено у цьому році. Зокрема, у квітні була придбана 4-кімнатна квартира вартістю 496 тис. грн в Житомирській області, а у серпні цього року регіональні управління Нацбанку придбали житло в обласних центрах на загальну суму 5,01 млн грн.

При цьому з серпня 2008 року до кінця 2009 року Нацбанк придбав квартири на 20,60 млн грн.

За 23 мільйони гривень Нацбанк цього літа вирішив покращити свої офіси та комунікації в Києві та регіонах. А у своєму харківському офісі Нацбанк поставить ліфт за 946 тисяч грн.

На модернізацію систем вентиляції та кондиціювання повітря в грошових сховищах і дільниці знищення банкнот у Центральному сховищі НБУ цього року виділили 5,19 млн грн. Ще 4,12 млн грн коштує технічне переоснащення систем кондиціювання та вентиляції в приміщеннях корпусу № 2 Нацбанку (вул. Інститутській, 9). Раніше ще 930 тис. грн було виділено на обслуговування систем вентиляції в інших приміщеннях НБУ.

У липні 100,84 млн грн було виділено на будівельні роботи з пристосування пам’ятки архітектури ХІХ – ХХ ст. садиби Харитоненків (Суми) під офіс Нацбанку.

Поза тим  з 2010 року Нацбанк будує оздоровчий комплекс «Прикарпаття» (Яремче, Івано-Франківська обл.). Спочатку вартість будівництва було оцінено у 30,66 млн грн, ще 6 млн грн коштували проектні роботи. Однак в серпні цього року будівельники отримали замовлення на додаткові роботи вартістю 23,15 млн грн. Нацбанку знадобилось встановити джакузі, барбекю, каміни, влаштувати зовнішній панорамний ліфт та виконати ряд інших робіт.

Крім того, Нацбанк закупив у цей оздоровчий комплекс меблі. Спочатку на 1 млн було придбано напівм’які стільці, дивани, крісла, банкетки. А згодом на додаток до попередньої партії на 1,3 млн грн закупили спальні набори, більярдні стійки, столи, дзеркала. Більша частина меблів італійського виробництва.