Закон про референдум може активізувати російську п’яту колону в Україні

18 Листопада 2012, 22:30

Автори статті не виключають, що з підписанням закону про референдум в Україні може активізуватися російська п’ята колона.

«Референдум може стати каталізатором у педалюванні небезпечних для держави питань: від російської мови як другої офіційної та вступу до Митного союзу аж до територіальних змін включно. Зокрема, всеукраїнський референдум, за новим законом, стає зручним інструментом реалізації мрій багатьох діячів із Партії регіонів та проросійських сил про федералізацію України», – йдеться у статті.

При цьому автори відзначають, що показовим є те, що Віктор Медведчук, який утілює в Україні явно прокремлівський проект «Украинский выбор» на своїй сторінці у Facebook 6 листопада написав: «Принятие Верховной Радой Украины Закона «О всеукраинском референдуме», считаю первым шагом на пути реализации лозунга Движения «Украинский выбор» «Страной управляешь ты».

«Це цілком комфортний привід для провокації хаосу в країні в разі усунення від влади нинішнього режиму Януковича й водночас невміння опозиції запропонувати і, особливо, реалізувати привабливу альтернативу. Після цього може бути задіяна тема неспроможності державності України та необхідності її реінтеграції з РФ», – йдеться у статті.

Більше про це читайте у матеріалі Андрія Коваленка та Андрія Скуміна у № 46 «Українського тижня». 

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада ухвалила закон про всенародний референдум.

Опозиція вимагає негайного скасування цього закону, оскільки він містить положення, що прямо суперечать Конституції та дозволять Януковичу повністю узурпувати владу.

Читайте також: Юрій Ключковський: закон дозволяє проводити референдум за "білоруським сценарієм"