Закон про кнопкодавство і подробиці у справі Окуєвої. Головне за 13 січня

Акценти
13 Січня 2020, 20:00

Вбивство Аміни Окуєвої було скоєне на замовлення – Нацполіція

 

Вбивство добровольця Аміни Окуєвої 2017 року було скоєно на замовлення – таку інформацію озвучили в ГУ Нацполіції в Київській області. Версії щодо замовників та їхньої мотивації в Нацполіції поки не хочуть розголошувати, оскільки це може зашкодити слідству. Водночас слідство виключає те, що Окуєву могли вбити за її власні та борги її чоловіка Адама Осмаєва.

 

Як повідомлялося, учора 12 січня оперативники затримали організатора вбивства Окуєвої. ДНК затриманого збіглось із ДНК на залишеній на місці вбивства Окуєвої зброї.

 

Зеленський підписав закон щодо відповідальності депутатів за кнопкодавство

 

 

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо особистого голосування депутатами на засіданнях Верховної Ради. Відтак, умисне голосування парламентаря замість іншого депутата (неособисте голосування) каратиметься штрафом від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

МЗС анонсувало зустріч представників держав, громадяни яких загинули в авіакатастрофі в Ірані

 

16 січня представники п'яти держав, громадяни яких загинули в авіакатастрофі Boeing 737 в Ірані, зустрінуться в Лондоні. На зустрічі обговорюватимуть компенсацію та розслідування трагедії – про це розповів український міністр закордонних справ Вадим Пристайко. Окрім України, будуть присутні Канада, Швеція, Афганістан та п'ята країна, якої він не озвучив.

92