Захист затриманого генерала Генштабу оскаржуватиме рішення суду

25 Листопада 2014, 23:16

Захист генерал-майора Віктора Назарова, який підозрюється у службовій недбалості, що призвело до краху літака Іл-76 і загибелі 49 українських військовослужбовців, подасть апеляцію на рішення суду першої інстанції про арешт підзахисного і заставу. Про це журналістам заявив адвокат Назарова Олександр Мірошник.

"Однозначно ми будемо оскаржувати таке рішення суду. Сьогодні ж ми оформимо апеляційну скаргу",- заявив Мірошник.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для Віктора Назарова у вигляді арешту на два місяці і застави в сумі 365,4 тисяч грн.

Нагадаємо, 14 червня під час посадки в Луганському аеропорту терористами був збитий військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого перебували 40 військовослужбовців 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу 25-ї окремої бригади військово-транспортної авіації. Всі вони загинули.

Комісія Міноборони зі з'ясування причин катастрофи Іл-76 в аеропорту Луганська не розглядала причетність до трагедії посадових осіб відомства.

Однак згодом стало відомо, військова прокуратура  підозрює генерала Генштабу Віктора Назарова у службовому недбальстві, що призвело до загибелі 49 військових у літаку над Луганськом. Досі Назаров був шпиталізований, тому суд не обирав йому запобіжний захід.