Захист Тимошенко оскаржуватиме тюремне відео «тварин у погонах»

15 Грудня 2011, 13:28

«На сьогодні готується заява в Генпрокуратуру, СБУ і Пенітенціарну службу. Це однозначно незаконні дії», – сказав він.

Власенко підтвердив, що на відео зображена Тимошенко, однак відмовився говори про те, чи показано там справжню камеру, в якій вона перебуває.

«Я не хочу опускатись до рівня тварин у погонах. Межа між твариною та людиною проходить по рівню моралі. Тимошенко вже кілька місяців незаконно утримується в СІЗО, яка різниця – це та камера чи не та?» – обурився він.

«Хай Янукович виїжджає з Межигір'я і сідає в камеру. Якщо Кузьмін вважає, що так добре, то хай зі свого шикарного будинку із Пущі Водиці виїжджає і сідає в камеру», – зазначив Власенко.

«Може туди ще персидські килими з приймальні Хорошковського постелили перед зйомкою», – обурився він.

«Коли хвора людина лежить, не може встати і говорить: «Не знімайте мене», а її знімають, це ненормально. Я також можу зазначити, що у цій зйомці є елементи монтажу. І далі я не коментую», – додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, народний депутат Володимир Ар'єв обурився, що медчастина, в якій перебуває екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, використовується не для лікування, а для показухи.

Напередодні на сайті Державної пенітенціарної служби розмістили фотографії із зображенням приміщень медичної частини Київського СІЗО, зокрема палати, в якій утримується екс-прем'єр Юлія Тимошенко.