Захист Тимошенко оскаржуватиме будь-який обвинувальний вирок

6 Жовтня 2011, 16:18

Про це повідомив журналістам біля будівлі Печерського районного суду Києва один з адвокатів екс-прем'єра Юрій Сухов.

"У разі винесення вироку навіть обвинувального характеру й незалежно від декриміналізації або недекриміналізації статті, рішення обвинувального характеру буде оскаржено за будь-яких умов, оскільки ми вважаємо, що складу злочину в діях Тимошенко немає. І тому жодним чином декриміналізація статті не повинна вплинути на вирок суду", – сказав він.

У свою чергу інший захисник Тимошенко Олександр Плахотнюк підтримав колегу, і заявив, що не бачить сенсув декриміналізації статті, за якою обвинувачують екс-прем'єра, тому що вважає, що вона невинна.

Як повідомлялось, голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов припускає декриміналізацію частини 3 статті 365 Кримінального кодексу, за якою обвинувачують Тимошенко, у законопроекті №9221 про економічні злочини, який вніс Президент Віктор Янукович, до другого читання.

Як відомо, у середу, 5 жовтня, Верховна Рада відхилила усі опозиційні законопроекти, якими пропонувалося декриміналізуватистатті Кримінального кодексу, за якими судять Тимошенко і Луценка. 

При цьому цього дня парламент відхилив всі запропоновані опозицією законопроекти, що передбачають декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу