Захист Ахтема Чийгоза подав апеляції на рішення суду

12 Вересня 2017, 16:15

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та його адвокат Микола Полозов оскаржили у Верховному суді РФ рішення підконтрольного Кремлю Верховного суду анексованого Криму, який засудив Чийгоза до восьми років. Про це в вівторок, 12 вересня, на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Микола Полозов.

За словами захисника, його скарга буде доповнена 14 вересня, після ознайомлення з вироком і протоколом судових засідань.

«Моя скарга коротка, і буде істотно доповнена після ознайомлення з вироком (він ще не написаний, буде готовий тільки 14 вересня) і протоколом судових засідань. А ось скаргу Ахтема Чийгоза я склав під його диктовку. Ахтем-ага написав саму суть, без всього цього юридичного крутійства», – повідомив Полозов.

Раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України заявило, що вирок Ахтему Чийгозі буде оскаржений у Європейському суді з прав людини.

Нагадаємо, 11 вересня підконтрольний Кремлю Верховний суд анексованого Криму засудив до 8 років ув'язнення в колонії заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який звинувачується в організації масових заворушень на мітингу 26 лютого 2014 року в Сімферополі.