Захоплення заручників у Луцьку. У МВС пояснили, чому Зеленський виконав вимогу терориста

22 Липня 2020, 11:17

Заступник голови МВС України Анатолій Геращенко 22 липня в ефірі 1+1 прокоментував, чому Зеленський виконав умову терориста Максима Кривоша (Плохого).

 

«Зараз триває багато дискусій, чи треба було президенту йти на його умови і розміщувати відеозвернення. Я можу сказати, що президент зробив усе правильно. Найдорожче, що в нас є, – це життя людей. Інші дії могли призвести до неконтрольованої агресії терориста", – сказав Геращенко.

 

Посадовець також нагадав, що зловмисник мав зброю і активно її демонстрував. Він вважає, що від терориста можна було очікувати чого завгодно.

 

«Він ледь не вбив нашого першого заступника начальника поліції Євгена Коваля. Тому ризикувати не можна було. Президент, зробивши таку заяву, створив умови, щоб терорист здався», – наголосив   заступник міністра внутрішніх справ.

 

Нагадаємо, 21 липня в Луцьку чоловік з псевдонімом Максим Плохой захопив автобус і понад 12 годин утримував 13 заручників. Він демонстрував вогнепальну зброю, стріляючи з вікон, а також погрожував підірвати вибухівку у людному місці Луцька. Серед інших його умов, була й вимога до Володимира Зеленського записати відеозвернення зі словами: «Фільм «Земляни» 2005 року, дивитися всім». Президент виконав умову, але видалив відео зі своєї Facebook-сторінки після того, як зловмисника затримали. У результаті надзвичайної події в Луцьку ніхто не постраждав.