Захоплення відділення поліції в Єревані: усі нападники заарештовані

6 Серпня 2016, 20:20

Суд в Єревані заарештував двох останніх членів збройного угруповання «Сасна црер» Армена Ламбаряна і Татула Тамразяна, які до сих пір залишалися в статусі підозрюваних. Про це повідомили їхні адвокати.

Тамразян був поранений в перший день захоплення поліцейського полку в Єревані – 17 липня, і відмовлявся покидати територію полку до 31 липня, коли озброєне угрупування здалося владі. Після цього він був госпіталізований.

Ламбарян був поранений і госпіталізований 29 липня.

Із медцентру "Еребуні" в суботу вони були доставлені в суд, де було прийнято рішення про двомісячне арешт.

До цього слідство висунуло Ламбаряну і Тамразяну звинувачення за статтями 218 (захоплення заручників), 219 (захоплення будівлі з загрозою його знищення або пошкодження) і 235 (незаконне придбання, збут, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї).

"Суд відмовив у клопотанні про застосування щодо Ламбаряна застави. Після рішення суду він переправлений в кримінально-виконавчої установи" Лікарня для засуджених», – сказала адвокат Інеса Петросян.

Адвокат Моніка Маргарян також повідомила "Інтерфаксу", що її підзахисний Т.Тамразян засуджений до двомісячного арешту і перевезений в кримінально-виконавчої установи "Лікарня для засуджених".

Таким чином, всім учасникам збройного угруповання пред'явлено звинувачення, всі заарештовані на два місяці.

Раніше Спеціальна слідча служба Вірменії повідомила, що в рамках кримінальної справи, порушеної у зв'язку із захопленням озброєним угрупуванням території патрульно-постового полку поліції в Єревані, в якості обвинувачених притягнуто 44 людини, двоє мають статус підозрюваного.

Лише відносно одного члена угруповання застосовано запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі.

Попереднє слідство у кримінальній справі здійснює слідча група у складі 48 слідчих, зазначили у відомстві.

Усім обвинуваченим за сукупністю пред'явлені звинувачення за статтями 218 (захоплення заручників), 219 (захоплення будівлі з загрозою його знищення або пошкодження) і 235 (незаконне придбання, збут, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї).

"Постраждалими визнано 19 осіб, з яких десять в якості заручників", – йдеться в повідомленні.

Спеціальна слідча служба підкреслює, що на основі наявних і одержуваних доказів всі дії обвинувачених ідентифіковані, при їх правову оцінку будуть враховані характер і рівень участі в скоєнні передбачуваного злочину.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, в Єревані двоє членів озброєної групи "Сасна црер", яка захопила будівлю поліції, здалися владі.

Протистояння озброєних осіб, що захопили відділок у Єревані, з поліцією тривало близько двох тижнів. Раніше влада також розігнала ходу на їхній захист.