«Масові підпали припинилися. У МВС створено потужну оперативну групу, аби якомога швидше викрити винних», – заявив Захарченко.
За його словами, у столиці посилено патрулювання, створені мобільні групи.
«Окрім тих працівників, які несуть службу у звичайному режимі, додано ще 203 оперативних наряди правоохоронців», – сказав він.
Захарченко запевнив, що палії не залишаться безкарними. «Одного з таких правопорушників вже затримано. Громадянин Грузії наразі знаходиться під слідством. Його співучасники встановлюються»,- заявив він.
«Ті, хто підпалює автомобілі робили це свідомо. Вони в суспільстві підвищували градус ненависті. Влада у цьому ніяк не зацікавлена», – запевнив Захарченко.
За подібні протиправні дії передбачене кримінальна відповідальність. Згідно ч.2 ст.194 Кримінального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна» їм загрожує від 3 до 10 років за ґратами.
«Ми посилили патрулювання для того, щоб кияни відчували себе захищеними та у безпеці. Ми звертаємось і до громадських формувань співпрацювати з міліцією та надавати будь-яку інформацію. Міліція буде на неї реагувати оперативно та ефективно», – запевнив Захарченко.
Як повідомлялось, за останні два тижні в Україні підпалили близько 50 авто активістів Майдану. Наймасовіші підпали відбулися у Києві.
Тим часом, участь у підпалах у Києві автомобілів учасників Євромайдану та Автомайдану взяли на себе учасники спільноти у Facebook "Красный сектор".
"Красный сектор – організація, що виступає проти екстремістів і фашистів, які загадили Київ …. мерзотники, які кидають каміння в ментів – це не патріоти, це скоти …. Ми будемо відповідати їм їх же монетою – карати. Проти сили – тільки сила", – заявили організатори спільноти.